Maria J: Witam, wczoraj buty zostały dostarczone. No cóż, napiszę krótko. Jesteście Państwo artystami, mistrzami. Jak można kupować masową tandetę? To widać; buty nobilitują. Co tu można dodać?  Życzę Państwa zespołowi, w obecnym, trudnym czasie, mimo wszystko zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia jak również szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam
                                                                                               Małgorzata:
Ola:  Jeśli masz problem ze znalezieniem idealnych butów w większym rozmiarze to polecam @duzebutyvictoriashoes
Elżbieta:   Jestem bardzo zadowolona ze sztybletów.  Wspaniale jest mieć na nogach buty, które leżą jak ulał a do tego świetnie wyglądają.  Mam nie tylko długie ale również bardzo nietypowe stopy i znalezienie butów, które nie tylko są dla mnie dobre ale również ładne zawsze graniczyło z cudem.  Dziękuję bardzo !  Nareszcie ktoś myśli jak rozwiązywać nasze problemy.
Elaine:   Dzięki za uszczęśliwienie mojej córki pięknymi kozakami.  Mając Was nie musimy się już martwić posiadaniem dużych stóp.  Mam już pięć par i wiem że ubiorę swoje stopy w następne piękne buty.
Clare:   Czarne botki AISHA  są super. Dzięki nim będę mogła nosić ciuchy, do których nigdy nie mogłam znaleźć odpowiednich butów.  Ale się z nich cieszę.  Cieszę się również że znalazłam waszą stronę.  I wielkie dzięki za to że podjęliście się  produkcji dużych butów.
Christine:   Chciałabym tylko powiedzieć, jak wspaniale zostałam obsłużona kupując parę butów JAGA, w których zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Jestem pod wrażeniem wspaniałej obsługi i  wysokiej jakości butów.
 


Sue:     O Boże! Te sandały sa prześliczne. Słowo „perfekcyjne” nie jest w stanie oddać tego jakie są cudne. Jedno ale, to troszkę przydługi pasek w kostce, ale to nic wielkiego. Wielkie dzięki!