Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio od 7 do 14 dni. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.


Dostępność produktów

Twoje buty są robione dla Ciebie.

Obuwie oferowane w naszym sklepie internetowym jest produkowane po złożeniu zamówienia przez klienta, jako zamówienie indywidualne z dopasowaniem do podanych przez klienta pomiarów stóp. Zmiany można uzgodnić drogą przez e-mail sklep@victoriashoes.pl . Wszystkie przez nas oferowane modele są dostępne w ofercie stałej.

Klient ma możliwość wykonania butów według nietypowych wymiarów:

a/ podniesienie obwodów o dwa wymiary

b/ dopasować do wysokiego podbicia

c/ dopasować do długości stopy do 1/2 wymiaru

d/ wykonać z materiału powierzonego (buty ślubne)

e/ dopasować wysokość obcasa w różnicy do 1 cm

f/ dopasować kolor i kształt obcasa (np. zamienić szpilkę na słupek)

g/ i wszystkie inne zmiany

W przypadku naniesionych zmian zgodnie z ustaleniem klienta buty nie podlegają zwrotowi i wynika to z przepisu Ustawa z dnia 30.05.2014 r. Dziennik Ustaw z dnia 24.06.2014 r. " O prawach konsumenta " , w szczególności rozdział 4, art.38 , punkt 3 ,  który określa, że "Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb"


Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta i sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą drogą e-mailową sklep@victoriashoes.pl