MODA WRACA !! A W ZASADZIE JUŻ WRÓCIŁA TO SZPIC W NOWEJ ODSŁONIE

 MODA WRACA !! A W ZASADZIE JUŻ WRÓCIŁA   TO  SZPIC W NOWEJ ODSŁONIE

Ważna wiadomość dla wszystkich kobiet!!! TYCH NOSZĄCE DUŻE ROZMIARY BUTÓW TEŻ .

Powiało nowym trendem w modowym świecie . Dzisiaj szpice w butach to niemalże nakaz .Uważam to za fantastyczną wiadomość . Nasze duże stopy po prostu będą eleganckie i smukłe niezależnie od modelu i rodzaju obuwia . W balerinkach damskich na duże stopy pokażemy swoją grację , będziemy w inny sposób stawiać kroki tak trochę jak w szpilkach lecz z niższej pozycji mimo naszego wysokiego wzrostu Rozmiar stopy 42 rozmiar 45 czy rozmiar 46 to szpic wymusi w pozytywnym tego słowa znaczeniu nasze zachowanie.

Przeskoczmy teraz do szpiców w wysokich obcasach . Szpilki czy słupki połączone z czubkami w kształcie migdałka to super!!! produkt . Seksowny styl roztaczający aurę kobiety z osobowością . Zmysłowe! kuszące i uwodzicielskie ! Są duże buty w szpic , zatem moda ujęta jest również w dużych rozmiarach botków i dużych rozmiarach kozaków . a sztyblety to już jest mistrzostwo świata na nogach kobiet kochających spodnie .Tak więc szpicowa moda to dla nas dobra informacja . Czubek w szpic jest modny w każdym rodzaju obuwia !!!

Nasze nietypowe nogi potrzebują nietypowych butów .

Często pytacie w jakich stylizacjach takie buty wyglądają najkorzystniej? Czy pasują na każdą okazję? A może są zbyt wyzywające ?

Odpowiedź brzmi – w każdych !! wszystkie okazje będą dobre na buty z kształtem czubka w szpic !! .A na pytanie czy są zbyt wyzywające ?? - absolutnie Nie !!! Temat butów w szpic powraca w trendach już po raz kolejny . Tym razem czubki są krótkie , kształtne , mające odpowiednie proporcje do budowy kobiecych stóp .Obuwie w dużych rozmiarach dopasowuje się do obecnie panujacego stylu . Projektanci podnieśli boczna linię kopyt aby dać miejsce w bucie na wygodne ułożenie palców i pomniejszenie optyki długości przedniej części cholewki .Modele butów są mocno wypłycone tak że widać więcej kobiecego ciała na stopach . Takie zabiegi przy nowej formie szpica łagodzą obraz nóg i nadają formę zmysłową , lekką i elegancką . Drugi nurt modowy to mocno zabudowana cholewka na stopach w dalszym ciagu z czubkiem w szpic i absolutnie nie są wyzywające , wprost przeciwnie są bardzo kobiece do wszystkiego co założymy na siebie .Stylizacja zależy od naszej wyobraźni a buty z czubkiem podkreślą i uzupełnią obraz kobiety wyzwolonej . Wysokie dziewczyny spoglądajcie na duże rozmiary baleriny z czubkiem , czółenka w dużych rozmiarach również w szpic i inne duże buty damskie które powinny ubierać pięknie w nietypowych rozmiarach kobiece stopy .

Następne , częste pytania to czy takie buty pasują do każdej sylwetki? Może jednak część z nas powinna zrezygnować z takiego modelu , aby nie stać się ofiarą mody ?

Powiedziała bym że – KAŻDA SYLWETKA PASUJE DO TAKICH BUTÓW !! i żadna z nas nie powinna rezygnować z ładnego i kobiecego wyglądu .Jedna para butów w szpic jest obowiązkowa abyśmy się nie stały

ofiarą własnych kompleksów !!!! Nasza firma oferuje buty robione na miarę , na zamówienie z dopasowaniem do budowy i kształtu dużych stóp . Oferujemy doradztwo personalne .

Ważnym jest odpowiedni dobór modeli butów do potrzeb i sylwetki . Proponowałabym skupić się na tych aspektach . Pamiętajmy też o fakcie że takie buty wymuszają na nas inny sposób chodzenia . Siedmiomilowe kroki i sylwetka pochylona mocno do przodu nie będą miały racji bytu . Wiele kobiet przyzwyczajonych do takiego stylu chodzenia uzna buty w szpic za niewygodne a one tylko będą uczyły nas bycia kobietami .Kiedy zrobisz sobie duże rozmiary butów dopasowane do Twoich potrzeb zmienisz swoje nastawienie do swoich nóg . Pokochasz swoje buty .

Panie z dużą stopą zdecydowanie boją się szpiców. Każda z nich mówi, że takie buty jeszcze bardziej wydłużą ich stopy. Czy ta teoria jest prawdziwa?

Specjalizuję się w produkcji dużych butów damskich .Moje klientki posiadają różne długości stóp nawet do rozmiaru 45 . Zazwyczaj to wysokie dziewczyny . Bywają też wysokie i z obfitymi kształtami sylwetki i każda z nich przed spotkaniem ze mną była przeciwniczką szpiców w butach. ALE po przymierzeniu takich modeli nie mogły uwierzyć jak wyglądają ich stopy!!!! Patrząc w lustro widziałam ich zdziwienie połączone z samozachwytem . Szczególnie dotyczyło to butów na wysokim obcasie !

Osobiście mogły zobaczyć ,że nie tylko nie powiększają ich stóp lecz wprost przeciwnie , skracają optycznie poprzez ułożenie w odpowiednim skłonie stopy . Z przodu czubek w szpic to dużo mniej butów niż przy okrągłym kształcie czubka czyli nogi wyglądają na krótsze i mniejsze. Rozmiar to nie tylko długość !!! której tak boją się Panie z podwyższonymi numerami obuwia . Odpowiedni model i kolor skóry , wysokość obcasa i jego kształt mają wpływ na wygląd nóg w butach. Dobrze dobrane wzory wpływają na naszą sylwetkę i na nasze samopoczucie .

Odpowiadając na Wasze pytanie - Nie mają racji kobiety z większymi nogami , że buty w szpic wydłużają ich stopy!!!! DUŻE BUTY W SZPIC NIE WYDŁUŻAJĄ STÓP W DUŻYCH ROZMIARACH .

Następne pytanie najczęściej zadawane to jaka długość szpicu jest najmodniejsza? Pamiętamy czasy kiedy to dłuższy oznaczał fajniejszy , lepszy . Czy taka zasada obowiązuje również dzisiaj?

Dzisiejsza sylwetka nóg w butach ze szpicem jest przeciwnością modeli sprzed prawie dwóch dekad . Ważny jest kształt czubka np. w migdałka ,serduszko ,czy ostry trójkąt ale długość należy do krótkich. Dodatkowo mamy wysokie granie boczne w celu podwyższenia komfortu dla naszych nóg – po prostu w środku butów stopy mają więcej miejsca mimo to patrząc na nie od góry nie widzimy powiększonych obwodów lecz dobre ich proporcje . Przed nami wprawdzie dekada lekko bardziej wydłużonego czubka lecz dla duzych damskich stop pozostałabym przy wersji obecnej .

No i ostatnie, ważne pytanie . Czy buty ze szpicem są zdrowe dla stóp? Czy istnieje jakieś realne zagrożenie dla naszego zdrowia ?

Zapewne zdziwi Was odpowiedź . Noszenie butów w szpic jest tak samo nie zdrowe jak każdego innego obuwia ( nie biorąc pod uwagę sportowego i zdrowotnego) .Najzdrowsze jest chodzenie na bosaka . Tak nas przystosowała natura . Człowiek w butach zaczął chodzić w celu ochrony przed ostrym podłożem oraz niską temperaturą .Z czasem chciał też dobrze wyglądać . Od kiedy weszła w modę moda marzeniem kobiet jest być MODNĄ.

Dzisiaj budowa kopyt do produkcji modeli butów z kształtem czubka w szpic jest przemyślana tak aby buty nie deformowały stóp .W miejscu przodostopia – tam gdzie mamy palce i i większość z nas chaluksy , kopyta są szerokie i stopy rozkładają swój kształt podobnie jak w innych np. okrągłych czubkach . To miejsce w obuwiu które powoduje odpowiedni wzór przodu obuwia nazywamy naddatkiem funkcjonalnym , gdzie jest puste miejsce i nie dochodzą palce . Dlatego nie powinno brać się pod uwagę długości wkładki , która dochodzi do końca butów tylko długość stopy .Dobierajmy też obuwie zgodnie z naszymi obwodami nóg czyli tzw. tęgościami . Bardzo często to ten czynnik wpływa na brak wygody , uciska palce i pięty tworząc dyskomfort i powodując deformacje .

Nasze stopy nie będą zagrożone jeżeli producent odpowiednio dobierze wysokość obcasów do danego skłonu kopyta tak żeby punkty podparcia były prawidłowe .

Odpowiadając konkretnie na zadane pytanie buty w szpic nie są zagrożeniem dla naszych stóp .Projektujemy buty z dopasowaniem do dużych rozmiarów balerin , dużych rozmiarów sandałów , dużych rozmiarów czółenek , dużych rozmiarów botków , dużych rozmiarów kozaków oraz dużych rozmiarów butów ślubnych .

Spełniamy marzenia kobiet z dużymi stopami .